Říjen 2010

třídění SBéček

31. října 2010 v 16:39 | *♥Natálie*♥
třídění SBéček prosím zapište se.
máte čas do ponděmí 1.11.2010  16:40 hod.

napiš:

jméno:
web:
líbí se ti můj blog?

úklid

31. října 2010 v 16:27 | *♥Natálie*♥
začínám velkej úklid nevim jak dlouho potrvá,ale patřík tamu tohle všechno:vyhazování rubrik,vyhazování obrázků,třídění SBéček.

ale naopak idobré věci.

dárky,přidávání rubrik a obrázků.

ale za se smutná věc už uděhl měsíc tak budu musetmít nový dess.moc se mi dotoho nechce,ale musím.
PS.bude se mi po něm ztýzkat:jako po tom designu od larasi,ale určitě si odní ještě někdy odědnám.

ceny od ancee

31. října 2010 v 9:17 | *♥Natálie*♥ |  diplomi
moc děkuji ancee za tyto krásné ceny.

diplom za můj 220.koment

diplom za můj 150.koment
diplom za můj 200.koment
a tady je jmenovka za můj 150.koment:

a tady ještě jmenovka za můj 200.koment:
děkuji moc za všechny ceny jsou moc krásné.

postavy z tr:8

30. října 2010 v 10:16 | *♥Natálie*♥ |  anniversary
lara croft
                    lara croft
Lara Croft je dobrodruch, světoběžník a archeoložka, která hledá starobylé hrobky a památky. Je poháněna posledlostí odhalovat tajemství slavných starověkých civilizací. Je neuvěřitelně fyzicky zdatná, plynně hovoří několika jazyky a nezastaví ce před ničím, co by ji bránilo získat to, co si umanula.

larson
larson
Larson je bývalým důstojníkem námořní pěchoty Spojených států, u které sloužil sedm let jako příslušník zvláštních jednotek. Byl s ostudou propuštěn po prudké roztržce se svým velícím důstojníkem - povaha tohoto sporu nebyla nikdy zveřejněna. Po propuštění z veřejné věznice uplatňoval Larson svoje zkušenosti z armády a velitelské schopnosti jako žoldér v ozbrojených silách po celém světě. Nedávno získal zakázku od firmy Natla Technologies, a tak se znovu setkal tváří v tvář se svojí dávnou protivnicí, s Larou Croft.

kid
kid

Jerome "Kid" Johnson byl krátkou dobu vůdce gangu v Los Angels, než se jeho banda pokusila unést limuzínu s Jacqueline Natla. Její tělesný strážce Kin Kade zlikvidoval celý gang, ale Kida na žádost své zaměstnavatelky ušetřil. Natla potřebovala spojku se zločineckým podsvětím na Západním pobřeží a přesvědčivý Kid se pro tuto činnost výborně hodil. Kid chová ke Kinu Kadeovi zášť, nemůže zapomenout, že jeho tvrdou rukou zahynuli jeho pokrevní bratři, ale zároveň má dostatek rozumu na to, aby se při odplatě nedopustil nějakého neuvážlivého činu.
kold
kold

Kin Kade je tělesným strážcem Jacqueline Natla. Je těžké pochopit, jaké důvody ji vedly k tomu, aby ho přijala do svých služeb, zvlášť pokud vezmeme v úvahu jeho trestný rejstřík., podle kterého je surovým a nelítostným zabijákem. Kin Kade strávil 15 let ve vězení, když ho popadla policie při jedné zvlášť kruté vraždě. Přezdívku "Kold" si vysloužil ve vězení, kde si odpykal většinu trestu v samovazbě kvůli naprosto nevhodnému chování a nevysvětlitelným úmrtí několika osob, které s ním sdíleli celu. Navzdory tomu všemu si svůj vrozený talent během pobytu ve vazbě ještě více propracoval. I přes mohutný nesouhlas vězeňského psychiatra byl podmíněně propuštěn k Jacqueline Natla. 

pierre
pierre

Pierre je jedním z Lařinných rivalů na poli archeologie a dějepisu, nikdo jiný nejde za svým cílem tak, jako on. Veřejně mu byla přiznána celá řada významných archeologických objevů a podobně jako Lara byl obviněn ze slídění na nalezištích ještě před tím, než byl jeho objev oficiálně přiznán. Přestože sám sebe vydává za dokonalého archeologa, v kruzích zámořských sběratelů je znám jako lovec pokladů, který je schopný sehnat cokoliv, co kdo shání, nabídne-li se mu patřičná odměna. Perre v tom, co dělá, patří ke špičce, ale ve svém důsledku kobky vykrádá jen kvůli penězům, nikoliv kvůli skutečné zálibě v záhadách minulosti. zdroj:hra tomb raider anniversary
omlouvám se výc sem jich nevyhrála

promiňte nestíhám

24. října 2010 v 10:12 | *♥Natálie*♥
promiňte nestíhám mám dost dost starostí s přípravou hellowinu.

Tomb Raider 4: Last Revelation

17. října 2010 v 12:05 | *♥Natálie*♥ |  last revelation
Screenshot:
f
vd
syc
c
xc
dxv
wallpapery:
vd
x
c
cd
obal přední:
ds
outfiti:
DS
ef
cheaty:

Tomb Raider 4: Last Revelation

Přeskočení úrovně - 
postavte se s Larou směrem k severu. Otevřete si inventář a podívejte se na kompas. Pokud nebude transparentní tak s ní zkuste znovu pohnout. Jděte do menu "Load Game", podržte klávesy H, E, L, P a poté je pusťte. Zavřete inventář a měli byste přeskočit do další úrovně.
Neomezeně věcí - 
opět Laru zamiřte směrem na sever a podívejte se do inventáře na kompas. Pokud nebude transparentní tak s ní zkuste pohnout. Označte si malý léčivý batůžek a podržte klávesy G, U, N, S a po chvilce je pusťte.
Všechny zbraně - 
nejprve použijte cheat pro neomezeně věcí a zavřete inventář. Opět do něj vstupte, označte si velký léčivý batůžek a podržte klávesy W, E, A, P, O, N, S a pusťte je.

trailer:

lara croft tomb raider

17. října 2010 v 11:49 | *♥Natálie*♥ |  lara croft tomb raider
Screenshot:
j
zhb
utgv
ug
zgv
zhb
z
wallpapery:
c
sc
ev
s
gf
z
dn
obal přední:
sd
outfiti:
f
cd
cheaty:

Tomb Raider 1

Proveďte s Larou následující sekvenci: Zastavte ji, stiskněte [SHIFT] a udělejte jeden krok dopředu, stále držte [SHIFT] a udělejte jeden krok dozadu, stále se [SHIFT] otočte Laru třikrát kolem její osy směrem doprava. Nakonec za pomoci klávesy [ALT] proveďte skok kupředu. Tím byset měli dokončit danou úroveň.
Pro získání všech zbraní proveďte tutéž sekvenci, jen místo skoku dopředu skočte dozadu.
zdroj:abeceda her

trailer:

bleskovka-1

15. října 2010 v 16:39 | *♥Natálie*♥ |  soutěže
1)v jakém měsíci se lara croft narodila?
2)kdo je dopelganger?
3)otfit-jungle short byl v jakém dílu tr?
4)costal vilage je v které laře?
5)máš rád/a laru croft 6?
6)ten to klíč najdete kde?
fe
co chcete na diplom?
ikonka

omluva-zase

15. října 2010 v 16:18 | *♥Natálie*♥
promiňte že se teď moc blogu nevěnuji,protože se věnuji gimnastice.tak promiňte omlouvám se,ale dnes určitě už něco přidám.
ikonka


velká velká omluva

10. října 2010 v 19:10 | *♥Natálie*♥ |  obrázek na přání
moc moc ale fakt moc se omlouvám tem kdo nedostali obrázek který si obědnali.určitě to do měsíce dodělám,ještě jednou se vám moc omlouvá.
já poslední dobou vyrábí jen designy a na malování kašlu.kdy by sem tu měla designy na přání tak to by sem udělala za hoďku,ale malování to jak sami vidíte vázne a už skoro rok.
opravdu sevám omlou vám.
ikonka

NEW DESS od larasi

10. října 2010 v 19:05 | *♥Natálie*♥
larasi mi udělala design s larou z tr:u a z tr:l.k tomu všemu mi udělala i krásné bonusky.ale design není ještě nastavený.tak se nezlobte.
moc se mi líbí a vám?

potřebuju novej dess

6. října 2010 v 18:26 | *♥Natálie*♥ |  dessingi
potřebuju noví dess.prosí!!!!!